مناظره ی دانشگاه ازاد و شورا و شهردار

باسلام در تاریخ 28/9/91 به دنبال پیگیری درخواست عوارض توسط شهرداری از دانشگاه ازاد میمه تماس تلفنی با مدیریت دانشگاه داشتم که دکتر حبیبی در کلاس حضور داشتند و جناب اقای حاج اقا فرهادیان سئوال نمودم  در خصوص ماده 77 شهرداری که دانشگاه را محکوم به پرداخت عوارض نموده ایا نماینده دادگستری رای صادره را تائید نموده اند ؟

فرمودند بنده معاونت فرهنگی دانشگاه و عضو هیئت رئیسه دانشگاه ازاد واحد میمه میباشم و لازم میدانم از مدیریت وبلاگهای صبح میمه و کیمیا سنگ( کیان میمه ای) و مردم فهیم شهر میمه که اینگونه به دنبال حقایق هستند تشکر و قدردانی نمایم .

معاونت دانشگاه فرمودند بنده حدود بیست نوبت به تهران رفتم و به دیوان عدالت اداری مراجعه نمودم و مکاتبات زیادی صورت گرفته و حاضرم با شورای شهر و شهردار و معاوننان شهرداری جلسه پرسش و پاسخ در مسجد جامع و یا سالن شهرداری با حضور مردم فهیم میمه داشته باشم و کلیه مراحل پرونده را به استحضار مردم برسانم و چون مردم میمه به روز هستند و بابت هر عملی عکسالعمل نشان میدهند حاضرم کلیه سئوالات را با مدرک ارائه و پاسخ دهم ........ضمن تشکر از جناب فرهادیان خداحافظی نمودم .

با بررسی که حقیر نموده ام نماینده دادگستری در جلسه کمیسیون ماده 77 اظهار داشته و تائید نموده اند که قانون عطف به ماسبق ندارد و شهرداری با استدلالهای دیگری که باید داشته باشد فقط همان مبلغ اولیه در پرونده را میتواند اخذ نماید و از تائید مبلغ یک میلیار و دویست میلیون تومان قانونی نیست .

همچنین در نظرات نوشته شده چرا شهرداری جاده میمه تا دانشگاه رااسفالت و ترمیم نمیکند . یک منبع اگاه از شهرداری اظهار داشت که بلوار میمه تا دانشگاه در اختیار راه و ترابری است و اگر ما بخواهیم عملیاتی داشته باشیم ازجاده باید صد متر عقب نشینی داشته باشیم  و اعتباری هم برای جاده کند رو فعلا نداریم .

علی ایحال . شورای محترم شهرو شهردار مغزی  ایا حاضر به جلسه پرسش و پاسخ با حضور مردم خواهند بود ؟

اگرنه با پیگیریهائی که بعمل امده توسط خبرنگاران خبره به محضر ریاست دانشگاه ازاد اعزام و با مدارک به اطلاع عموم خواهد زسید .    ومن ا ....توفیق

درپایان وبلاگ کیان میمه ای وابسته به صنعت سنگ کیمیا میمه راه اندازی گردیده از وبلاگهای صبح میمه و افق میمه و میمه ایها و ......تقاضا میشوند کیان میمه ای را پیوند نمایند. سپاس

/ 0 نظر / 39 بازدید